Napsali o nás

Celý článek zde: mfd3_5_2018_b­ti_top_firma.pdf

Spokojený zaměstnanec, polovina úspěchu

V současnosti je na trhu práce mezi firmami boj o každou šikovnou ruku.

Chytrý zaměstnavatel však zaměstnance nepřetahuje pod záminkou vysokých platů, ale zaměřuje se na zvyšování produktivity a flexibility zaměstnanců stávajících a také na jejich spokojenost.

S tím vším vám mohou pomoci v Bohemia Training Institute s.r.o. Díky své regionální působnosti v západních Čechách nabízí společnost užší kontakt s regionálními firmami, což je výhodou v efektivnější komunikaci a znalosti místních poměrů.

BTI nabízí firmám komplexní služby – od poradenství v oblasti HR počínaje, přes školení a pořádání firemních akcí konče. Spokojenost zaměstnance totiž závisí nejen na dobré HR strategii firmy, ale také na obyčejné lidské komunikaci.

Začátek cesty je zvýšení produktivity HR managementu

Pracovníci HR oddělení jsou při získávání a udržení si zaměstnanců v nelehké pozici. Pokud však celková HR strategie firmy není přizpůsobena současným požadavkům a trendům, nelze očekávat převratné výsledky.

Změna v HR strategii začíná již změnou pohledu na ni. Někdy je potřeba pohledu zvenčí, aby možnosti změny byly vidět. BTI tento pohled nabízí. Opírá se o 10letou praxi a odborníky, se kterými spolupracuje.

Vzdělávání pomůže zvýšit produktivitu vašich zaměstnanců

Školí se vše a všude, je tedy otázka, kde a jak si školení vybrat. BTI zvolila cestu, kdy si sám zákazník vybere oblast, kterou chce rozvíjet a v BTI mu připraví vzdělávání přímo na míru. Účastníci tak řeší konkrétní případy z vlastní praxe a neztrácí čas u obecných pouček a pravidel.

V portfoliu má BTI školení a workshopy se zaměřením na rozvoj technických, IT, jazykových i tzv. měkkých dovedností, a to pro zaměstnance na všech úrovních.

O to, jak udělat školení poutavým a zároveň poučným zážitkem, aby bylo dosaženo cíle a přesto se na školení nezívalo, se starají v BTI především. Vybrali si proto řadu odborníků, lektorů a koučů, kteří tyto podmínky splňují.

Dopřejte svým zaměstnancům akci, na kterou nezapomenou

Síla společného zážitku tvoří tým a dobře fungující tým je základ prosperity firmy. Proto v nabídce služeb BTI nechybí ani péče o zaměstnance mimo pracovní povinnosti, a to především na akcích: Teambuilding – programy pro posílení týmové spolupráce, Family Day – aktivní odpoledne pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, sportovní firemní turnaje, večírky – a to nejen vánoční, exkurze, výlety a tak podobně.

Jako hlavní koordinátor má BTI k realizaci velkých akcí na klíč dostatek zkušeností a síť spolehlivých partnerů. Ušetří tak čas a starosti s hledáním vhodného a spolehlivého dodavatele jednotlivých služeb a všichni se na akci mohou bezstarostně bavit.